Pro dodavatele

Společnost MBeffect díky svému unikátnímu projektu RENTLIFE nabízí svým dodavatelům širokou síť odběratelů výrobků a služeb po celé České republice i v Evropské unii.

Tento jedinečný systém založený na principu referenčního marketingu přivádí ke spolupracujícím podnikatelským subjektům množství nových, ale hlavně nákupu chtivých zákazníků, kteří jsou navíc různými formami bonusů motivováni nakupovat právě u firem a společností spolupracujících s MB effect motivation s.r.o.

Podnikatelský záměr prodat zboží nebo služby se tak velmi dobře potkává se zájmem konečného spotřebitele výhodně nakoupit a projekt dokáže tyto dvě partnerské strany obchodu motivačně spojit při využití a aplikaci těch nejlepších poznatků ekonomie a praktických dovedností z marketingu. Přináší tedy firmám větší obrat a vyšší zisk, což, na současném českém i evropském trhu, zmítaném krizemi, nestabilitou či klesající poptávkou, jistě není málo.

Veškerá administrace celého obchodu probíhá velmi rychle, jednoduše a efektivně díky partnerské kartě slev a benefitů EFFECT CARD:

V případě zájmu zařazení také Vaší firmy do projektu nás kontaktujte na adrese centrální kanceláře:

MB effect motivation s.r.o., obchodní oddělení, nám. Míru 2, 676 02 M.Budějovice                       

e-mailem:     kriz@mbeffect.cz

telefonem:  +420 775 999 425 – obchodní oddělení

+420 561 205 845 – sekretariát

Zde Vám poskytneme podrobné informace o tom, jak se stát naším dodavatelem.

MB effect motivation  – společnost rostoucí každým dnem!