O nás

Společnost MB effect (nyní MB effect motivation s.r.o.) byla založena v roce 1994, kdy vznikla jako přirozený důsledek rozvoje soukromé obchodní a marketingové činnosti majitele pana Josefa Fändricha a nastartovala tak další profesionální růst ve svém oboru. Zkušenosti a odborné kvality, nastřádané více jak dvaceti lety praxe, se zúročují v současném autorizovaném projektu „Rentlife“, jehož základní devizou je vzájemná kooperace menších i větších podnikatelských a spotřebitelských subjektů tak, aby pomáhala ke zvyšování efektivity jejich činnosti či k optimalizaci požadavků konečných zákazníků.

Pomoc je tedy prioritně směřována k jednak hospodářskou a finanční krizí více či méně postiženým obchodním či výrobním firmám, ale i k obyčejným lidem v aktuální nouzi či v těžké životní situaci. Nicméně své si v celém projektu spolupráce najde samozřejmě každý, neboť dobře vydělávat i šetřit vlastní peníze je důležité jak pro každého jednotlivce tak i pro veleúspěšnou firmu.

Celý projekt je sestaven na základě nejnovějších ekonomických studií a vědeckých teorií, ke kterým však byly zakomponovány velmi podstatné a důležité praktické poznatky a zkušenosti celého velkého týmu naší společnosti. V současné podobě je komplexním řešením pro všechny, kteří chtějí zlepšit svoji finanční situaci, nebojí se naplno využívat vlastních schopností a flexibility a jsou navíc ochotni přijmout nové teoretické i praktické zkušenosti v kontextu odborně řízené vzájemné spolupráce.

Společnost MB effect motivation s.r.o. je připravena každému zájemci o registraci v projektu „Rentlife“ pomoci jak po stránce odborného vedení, prostřednictvím názorných prezentací a vzdělávacích seminářů, ale i po stránce ekonomické v podobě motivačních stimulů a benefitů.Tento unikátní marketingový projekt tak v sobě kloubí možnosti zlepšení celkové osobní i finanční situace za pomoci erudovaných profesionálních manažerů i kariérní růst v dynamicky se rozvíjející společnosti.